Модельный ряд SEAT

Отзыв о SEAT Leon 2016 года

Автомобиль: SEAT Leon X-Perience 2016 г.в., универсал, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Полный привод , пробег - 60000 км, двигатель - 2.0 turbo дизель, комплектация - повна
Автор: Степаненко Сергей Владими (Украина, Кропивницкий)   24.01.2018
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.7 л/100км, средний: 7.4 л/100км

Довго вибирав авто щоб можна було їздити за кордон та в неньці Україні (можна було зручно їздити по розбитим і завантаженим дорогам), а значить:

1. Авто повинно було бути сучасним і технологічним та мати класний вигляд.
2. Мати високий кліренс, привод 4 колеса, великі диски.
3. Динаміку старту та динаміку розгону зі швидкості 60 км/год (так їдуть колони камазів перемішаних з легковиками по 4-15 авто) та 110 км/год (так їдуть вантажні іномарки з переслідуючими їх легковиками по 2-5 авто).

Опробував масу авто. Тест-драйви пройшов на наявних в салонах Вольво (ХС 60, 90, V40), БМВ (523, Х1, 3, 5, 6), Маздах (мазда 6, СХ 5), Новій Шкоді Суперб та інших. Крапку хотів поставити відвідавши в Вользбурзі концерн Фольсваген. Обійшов салони-музеї Фольсвагенів, Ауді та ін… Спитав німців, що вони рекомендують для України. Вони в один голос рекомендували Сеат Експіреєнс. Я посумнівався, марка в нас нерозкручена, машина невідома! Запропонували тест-драйв. Пройшов тестдрайв уже в Україні в Одесі і Дніпрі. Спочатка мошина здалася жорсткуватою, так як я останні 8 років їздив тільки на паркетниках і джипах. Динаміку відчув не сильно (тест був в місті), потім виїхали на обїздну, і я приємно був вражений - ракета!!!

Взяв авто. Отримую задоволення від його можливостей. А як гарно виглядає він з боксом звершу та ще велосипедом!!! просто заглядіння! Зараз авто пройшло 60 тис. Я в захваті! Накраший правильний вибір! Ціна найкраща! По снігу їде як снігохід! По піску відмінно, на пляжах та ін (1 раз лише застряг в Олеських пісках, але там без варіантів!!!). В Європу їздив декілька разів (3 000 тис. км в т.ч. 500 по горах за 3 дні, та 6100 за 7 днів), втомлюваність мінімальна. Авто хорошо паркується, бо юрке і компактне. Система безпеки працює ідеально, будить при засипаннях, а у разі НЕБЕЗПЕКИ зіткнення реагує ідеально! В Україні встановив 2 рекорди! НАЙОСНОВНІШЕ - перевага цього авто в старті на трасі, стартує з 60-140 км/год як ракета!!! Обгін КОЛОН безпечний і швидкий! Не всі найпопулярніші дорогі авто можуть конкурувати в динаміці! Машина НЕДОПОРШ!

Плюсы автомобиля: 1. Все описане вище. 2. Прозора криша з люком на половину криші, ціна, економність палива, прохідна здатність, комплектація. 3. ДИНАМІКА !!! на розгоні 60-140 км/год.

Минусы автомобиля: 1. Чогось люди не знають в Україні сеата, напротиріччя Польщі та іншим країнам де їх багато. 2. Підвіска жорсткувата спочатку, потім - відмінна.

Совет покупателю: Всім рекомендую, непрогадаєте! А коли будете обганяти Поршів Кайєнів на трасі - просто ЗАПИШАЄТЕСЬ СОБОЮ за правильний вибір і дякуватимете РОЗРОБНИКАМ!!!

rdiesel

Надо писать ссылку - на правах рекламы. А так ведь и зарплату можно не получить в конце месяца.

Shep

машина конечно реально хорошая, но отзыв это просто нечто и немцы с эскимосами в один голос рекомендуют, и каены по трассе рвет

shiroguma

Shep, эта идет 210 км/ч вполне уверенно. И родственник Кайенну как-никак. А Прадо, например, на котором ездил, больше 185 - разве что с горки вниз.

Shep

shiroguma, у обычного турбо кайена разгон , если не ошибаюсь 4,5с до сотни...хперианс конечно хорош, но не настолько кайен он обьедет , только если кайен этого захочет а прадо вообще не из этого театра

shiroguma

Это хорошая машина. Такой себе ауди в испанском обличье. Я десять лет тому водил Сеат-Толедо. Но пробовал и Леон. Леон больше понравился. Вообще нравятся небольшие спортивного плана машины. По проходимости, подозреваю, автор отзыва приврал. Но в остальном - правда.

Dmytro89

shiroguma, машина то хорошая, но до ауди ей ещё далеко

Vasja5140

Машина непогана но ціна та й через 4-5 роки в ціні впаде на 60%-65%

Vladimir-81

X-Perience - практичный вариант автомобиля. Да и дизайн - красавчик)

sergey_m

Vladimir-81, имхо-практичный это Рено Меган универсал 1,5 итп. А леон за 30штук больше игрушка,чем практичный авто.

Vladimir-81

sergey_m, Меган универсал тож практичный автомобиль, но я бы от полного привода не отказался, особенно сейчас

shiroguma

Вопрос к автору отзыва. Леоны вроде как идут без рейлингов на крышу. Для бокса докупали поперечины Туле?

dockerua

Достойный автомобиль, "породистый" сам выбирал как-то, но смутил кузов универсал. Больше склоняюсь к паркетникам
Хороших дорого)

dockerua

Хороших дорог)

Andrey8008

ДА, ОТЗЫВ ЧЕСТНЫЙ!
Я сам владелец Ауди А3 2.0 ТДИ, так вот этот двигатель везёт такое небольшое авто как 3.0 бензин у кроссовера.
НО, на трассе 2.0 дизель маленького авто и 3-4 бензин большого авто - это расход 6 против 12 литров.
ПОЭТОМУ все водители Порши Бмв и Лексусы просто считают свои деньги.
И ИМЕННО ПОЭТОМУ, что я на Ауди что Сергей на Сиате - мы рвём эти порши как тузик тряпку, при скоростях около 200 эти порши смотря на расход 20-30 просто попускаются делая вид что это всё им не интересно.
И ВСЕГДА В ДОРОГЕ НА МОРЕ МЕНЯ НИКТО НИКОГДА НЕ ОБГОНЯЕТ.

Тест-драйв SEAT Leon: Seat Leon X-Perience. Свежий взгляд
Seat Leon X-Perience. Свежий взгляд

Ровно год назад InfoCar.ua тестировал Seat Leon X-Perience, но по ряду объективных причин тогда мы ограничились лишь статьей на сайте, без видеосюжета. И пусть с тех пор много воды утекло, мы приняли решение еще раз взять X-Perience, чтобы все-таки запечатлеть его «на пленку».

Продажа б/у SEAT

SEAT Ibiza 2011 SEAT Ibiza 6.700$ 2011 250.000 км